To jsme myAhoj, jsem Karel. Zajímají mě počítače, od kterých se odreaguji nejlépe při horolezectví, turistice, občas i na lodi, a taky na procházkách s naším psem Fidem, dcerou Karmen a manželkou Pavlínou :-)


Ahoj, jsem Keny. Moje heslo je "sloužím". Rád sloužím dobré věci. V Eskadře jsem od roku 1995. Byl jsem kapitánem přístavu i kapitánem oldskautů. Teď sloužím jako univerzální dělník. Nejlíp umím pracovat s kovem - ohýbám plechy, trubky, svařuju atd. I se dřevem mě to baví. Práce mě baví moc, dá se říct, že jsem workoholik. Ale ještě víc mě baví být s fajn lidmi na vodě. Plachtit na Mazurech nebo řídit náš pramkový katamaran, třeba na Visle, odkud je fotka.
Ahoj, jsem Liška. Do skautu jsem chodila už jako dítě, než ho v roce 1970 zakázali. Po roce 2000 jsem vedla dívčí oddíl a pak také přístav Eskadra. Teď už jsem jen hospodářka. S oldskauty ráda jezdím na vodu, nejvíc mě baví plachtit na Mazurech, odkud je tahle fotka.


Moje přezdívka je Peggy, mám ráda vodu a hory, přírodu, zvířata a dobré lidi ;-) Momentálně si užívám především rodinného života s dcerou Karmen, psem Fidem a manželem Karlem :-)


Jmenuji se Petra a patřím k Radimovi. Ráda se směju, zpívám, vařím. Mám ráda přírodu a cestování. Snažím se být užitečná.


Ahoj, jsem Radim a patřím k Petře. Díky skautům jezdím na vodu a jsem v bezva partě, která pro Eskadru dělá mnohé.


Jsem pokřtěný Štír, rád jezdím s Dáškou na štěrkovnu. Umím všechno udělat, mám dobré nápady. Rád zpívám a tančím. Miluju dobré jídlo a pití.


Zdravím, jsem Žoržet nebo žž. Ráda vytvářím z nepotřebných věcí potřebné. Šiju kostýmy, tkám podložky a koberečky, pomáhám na akcích, hlídám vodácké děti.